misyon, vizyon

KARTEAM Olarak Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimiz bizim için sadece müşteri değildir. Müşterilerimizle uzun vadeli ilişki kurar, onları iş ortaklarımız olarak değerlendirir ve iş hedeflerine ulaşmalarına nasıl katkıda bulunabileceğimizi araştırırız. Biz kendimizi, çalıştığımız kurumların sorunlarını çözmek için çaba gösteren iş ve çözüm ortağı olarak görürüz. Onların ihtiyaçlarını kendi perspektiflerinden anlamaya, olabilecek en iyi çözümü sunmaya ve hatta ötesine geçmeye çalışırız. Zamanı en etkin şekilde kullanır, müşteri memnuniyetinde çıtanın her zaman daha yükseğe konulabileceğini bilir ve bunun için gayret gösteririz.

Kalite

İşimizi uluslararası standartlarda en üst kalite düzeyinde yaparız. İş ve proje sürecinde uluslararası standartları esas alır, şirket taleplerine karşılık verme aşamasında bu standartlardan taviz vermeyiz. Uluslararası kalitede iş üretir, uluslararası şirketlerin hakim olduğu bir pazarda en iyi hizmeti vermek için çalışırız. Nitelikli personelden oluşan güçlü ekibimiz ve altyapımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ve en nitelikli çözümlere ulaşma olanağı sunarız.

Güvenilirlik

İlişkilerimizi açıklık, dürüstlük ve şeffaflık temelinde, en yüksek etik standartlarda sürdürürüz. Bize emanet edilen kişisel ve kurumsal bilgilerin gizliliğini koruruz. İş ve projeler sürecinde müşterilerimiz ve yöneticilerinize mutlaka geri bildirim verir, süreçleri sonlandırdığımızda kendilerini bilgilendiririz.

Bu çerçevede firmanızın iş ve çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız.

Vizyon:

Ulusal ve Uluslararası pazarda yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen,  ortak olarak güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı, bilgi, teknoloji ve hizmet üretmektir.

Misyon:

Yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve küresel hedeflerine bilgi ve teknolojisini artırarak ulaşan, teknoloji ve hizmet şirketi olmak.